Nejlepší mobilní aplikace zdarmaPokud máme smartphone, můžeme si vybrat z celé řady kvalitních aplikací umožňující odesílání esemes zdarma. Které z nich patří k nejstahovanějším? Asi nejoblíbenější aplikací pro zasílání bezplatných textových zpráv je Viber. Výhodou této aplikace, kterou požívají lidé po celém světě, je velké množství funkcí – můžeme s ní posílat nejen textové zprávy, ale také sdílet obrázky a fotky, zdarma telefonovat a spoustu dalších věcí. Viber je navíc úplně zdarma a je přeložen do několika desítek jazyků včetně češtiny. Stáhnout si jej můžeme na stránce http://www.viber.com/ a kromě verze pro mobilní telefony je Viber k dispozici i pro desktopy. Spolu s Viberem je velmi rozšířenou aplikací pro posílání bezplatných zpráv také aplikace s názvem WhatsApp Messenger. Umožňuje bezplatné odesílání zpráv z chytrých mobilních telefonů a to nejen textové zprávy, ale i obrázky, zvukové záznamy a videa. První rok užívání aplikace je zdarma, další už se platí minimální poplatek (necelý dolar ročně). K zasílání zpráv je třeba být jen připojení k internetu, ať už přes wi-fi nebo 3G. Česká aplikace Free SMS Sender patří k těm nejpropracovanějším a nejoblíbenějším. Můžeme díky ní posílat SMS zdarma nejen do sítí všech operátorů na území České republiky, ale kromě toho tato aplikace umožňuje i odesílání bezplatných esemesek do tří dalších zemí – Slovenska, Ruska a Indie. Kromě toho lze přes Free SMS Sender posílat i levné garantované SMS zprávy do celého světa. Aplikace nabízí spoustu funkcí a je v sedmi jazycích – kromě češtiny ještě v angličtině, slovenštině, španělštině, němčině, italštině a ruštině. Free SMS Sender je k dispozici pouze pro Android a stáhnout zdarma si jej můžeme v internetovém obchodě Google Play. Webové stránky aplikace najdeme na adrese http://www.freesmssender.cz/. Další oblíbenou aplikací pro posílání bezplatných esemesek z mobilního telefonu je Oskárek SMS zdarma. Můžeme z něj odesílat bezplatné esemesky do všech tří sítí českých operátorů – u T-Mobilu pak i bezplatné MMS. Aplikace, který vznikla už v roce 2003 je ke stažení zdarma a to pro většinu mobilních operačních systémů.

Servis24 přihlášení na účet je bezpečné a rychlé. SMS brána pro posílání SMS zdarma do všech sítí.

Na jaké operátory můžeme poslat SMS zdarma?

Bezplatné esemesky lze samozřejmě posílat do sítí všech operátorů. Použít k tomu můžeme jak internetové SMS brány, tak mobilní aplikace nebo programy do PC. U každého operátora jsou ale trochu jiné podmínky.

Moje O2 nabízí výhodné volání, rychlý internet a další telekomunikační služby. Poslat SMS zdarma je velice jednoduché.

SMS zdarma u virtuálních operátorů

Virtuálních operátorů je čím dál více a přibývají jako houby po dešti. Prakticky každý týden si můžeme přečíst o tom, jak začal na našem trhu působit další virtuální operátor. Pro běžné zákazníky je to samozřejmě dobrá zpráva, protože čím je větší konkurence, tím pak klesají ceny a dnes už si můžeme vybrat ze skutečně široké nabídky a za docela zajímavé a výhodné ceny. Každý operátor má trochu jinou cenovou politiku a míří na různé skupiny zákazníků – např. na mladé uživatele je zaměřený mobil.cz, Studentfone a nejnověji i Kaktus. Spousta operátorů pak nabízí svoje služby i v terénu a oslovuje lidi přímo na ulicích. Takovým nabídkám je ale lepší odolat a raději si v klidu doma projít všechny nabídky na internetu, porovnat si je a teprve pak se rozhodnout, který operátor má pro nás ty nejlepší podmínky a toho si vybrat.Telefonní seznam vám najde jakékoliv číslo. Odměna za dobití pro všechny. Poslat SMS zdarma do všech sítí lze snadno online.

SMS zdarma u O2

U operátora O2 můžeme posílat SMS zdarma, pokud využijeme některý z jeho tarifů. O2 nabízí tři základní tarify FREE – FREE O2, FREE O2 Plus a FREE CZ. Všechny nabízejí neomezené množství SMS zdarma do vlastní sítě, nejdražší tarif FREE CZ pak umožňuje neomezené množství bezplatných esemesek do všech sítí. Speciální tarify pak O2 poskytuje mladým lidem do 26 let a seniorům nad 60 let. V obou dvou případech nabízí stejně pojmenované tři tarify, ale za výhodnější ceny – všechny tarify jsou zlevněné o 50 Kč. Co se týká posílání esemesek zdarma z internetu, můžeme využít např. stránku http://sms.1188.cz/. Jedna SMS zdarma může mít maximálně 60 znaků, v případě, že se ale na stránce zaregistrujeme, můžeme pak posílat esemesky o standardní délce 160 znaků. Kromě této SMS brány lze ale samozřejmě použít i kteroukoli jinou.

SMS zdarma u T-Mobile

Esemesky zdarma mohou odesílat i klienti dalšího velkého operátora a sice T-Mobile. Ten nabízí výhodné tarify pod názvem S námi a zákazníci si mohou vybrat jeden z pěti tarifů. Ty levnější obsahují SMS zdarma do vlastní sítě, tři dražší tarify pak umožňují poslat neomezené množství SMS zdarma do všech sítí v České republice. Vedle bezplatných textových zpráv je součástí všech tarifů také neomezené volání (buď do vlastní sítě v případě prvních dvou tarifů nebo do všech sítí v Česku) a internet. Výhodnější ceny zákazníci T-Mobile získají při uzavření dvouleté smlouvy, bez ní jsou pak ceny za jednotlivé tarify trochu vyšší. Speciální tarif pak T-Mobile nabízí mladým lidem, kteří ještě nedosáhli 27 let věku – ti mohou v rámci tarifu Bav se s Mých 5 odesílat SMS zdarma na pět vybraných kontaktů (a navíc mohou těmto lidem i levněji telefonovat). SMS zdarma do sítě T-Mobile jinak můžeme posílat přímo z webové stránky T-Mobile na adrese http://sms.t-zones.cz/open.jsp. Kromě této veřejné SMS brány lze využít i brány pro registrované zákazníky, kteří mohou zdarma posílat i multimediální MMS zprávy a v případě esemesek do sítě T-Mobile  je mohou posílat delší a na více příjemců.

SMS zdarma u Vodafone

V síti operátora Vodafone mají jeho zákazníci možnost posílat neomezené množství SMS zdarma, pokud si objednají některý z jeho RED tarifů. Těchto tarifů je celkem pět a v každém z nich jsou jejich součástí SMS zdarma. U prvních dvou se jedná o neomezené množství bezplatných esemesek pouze do vlastní sítě, u zbylých tří pak můžeme posílat SMS zdarma neomezeně do všech sítí. Red tarify jsou velmi výhodné a kromě bezplatných esemesek nabízejí i volání zdarma a samozřejmě také internet. Vyplatí se hlavně těm, kteří hodně telefonují – ti pak mohou každý měsíc ušetřit spoustu peněz oproti klasickému tarifu nebo předplacené kartě. Další možností, jak do sítě Vodafone posílat SMS zdarma je využít internetového portálu Vodafone park a odesílat esemesky z něj.

SMS zdarma přímo z Facebooku

Bezplatné SMS zprávy můžeme posílat nejen z internetových esemes bran nebo z mobilních aplikací, ale využít můžeme také nejoblíbenější sociální síť na světě – Facebook. Aktuálně tuto možnost nabízí operátor T-Mobile, který svou SMS bránu provozuje na svých facebookových stránkách. Fanoušci T-Mobilu na Facebooku pak mohou posílat až dvacet esemesek zdarma do vlastní sítě. SMS zdarma z Facebooku T-Mobilu lze vždy posílat pouze do vlastní sítě.

SMS zdarma přes ICQ

Esemesky zdarma můžeme posílat i přes oblíbený komunikační program ICQ. SMS zdarma z ICQ můžeme poslat tak, že klikneme na záložku SMS, pak zadáme vybrané telefonní číslo nebo název kontaktu, napíšeme text naší zprávy a klikneme na tlačítko Odeslat. Co se týká počtu SMS zdarma, které můžeme z ICQ odeslat, tak ten závisí na naší aktivitě v tomto programu. Další esemesky navíc můžeme získat např. za odpovědi, které nám na ICQ přijdou.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!